Kierowca zawodowy

Poszerzenie swoich kwalifikacji.
Lubisz jeździć samochodami? Chcesz więcej zarobić? Może warto zainteresować się zrobieniem uprawnień na kategorie „ciężkie”?

Dużo moich byłych kursantów pracowało jako kierowca na trasach międzynarodowych posiadając tylko kat. B. Minusem takiej pracy najczęściej są wymagania jeżdżenia w trybie 3/1, a pensja… Przy takiej ilości pracy po prostu nieadekwatna. Brak także czasu pracy kierowcy i często nieprzespane noce. :)
Wpis kieruję właśnie dla tych osób, które myślą o pracy kierowcy. Zrób C+E! :)
Myślisz, że ciężko będzie ze znalezieniem pracy? Otwórz pierwszy lepszy portal, wpisz „Kierowca C+E” i zostaniesz mile zaskoczony ile ofert nie wymaga doświadczenia.

 Jak wygląda kurs?
Teoretycznie, aby uzyskać prawo jazdy trzeba mieć 21 lat. Najpierw wykonujemy kurs na kat. C, oprócz teorii, którą można zaliczyć przed przystąpieniem do kursu w WORDzie, zajmuje 30h zajęć praktycznych. Następnie egzamin weryfikujący, który nie jest trudny. Obsługa pojazdu, łuk, dwa zadania na placu (parkowania) i miasto. Po wszystkim mamy już C.
Następnie bierzemy się za C+E. Tutaj mamy tylko 25h jazd i egzamin w WORDzie. Po egzaminie posiadamy już C+E i uprawnienia wynikające z tej kategorii.

Natomiast jeśli chcesz pracować jako zawodowy kierowca musisz wykonać kurs kwalifikacyjny.

I tutaj mam pewną ciekawostkę. NIE MAJĄC UPRAWNIEŃ na kat. C ani C+E można wykonać kurs kwalifikacyjny wstępny w wieku 18 lat. Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu mamy pełne prawo do uzyskania pełnych uprawnień C+E już przy naszej pełnoletności.

Jeśli lubisz jeździć, może warto zastanowić się nad poszerzeniem swoich kwalifikacji? Sprawdź ile ofert o pracę jest na wyciągnięcie ręki.
Zapraszamy na kurs :)