Pracownicy biurowi

Pracownicy biurowi

Sabina Orlik

Kierownik Ośrodka Szkolenia Kierowców z 10-cio letnim doświadczeniem. Zasila także szereg naszych wykładowców w firmie.

Zawsze można na nią liczyć. Nie ocenia, a stara się pomóc w danej potrzebie. Potrafi znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Doskonale rozumie potrzeby pracowników i kursantów. Przejeździła tysiące kilometrów zaczynając swoją ścieżkę jako instruktor nauki jazdy w firmie męża. Gdy Pani Sabina pojawia się w otoczeniu, na wszystkich twarzach gości uśmiech. Jest konsekwentna i bardzo opanowana. Jednym słowem to prawdziwa bizneswoman, choć sama nie myśli o sobie w tej kategorii.

Dla nas jest kobietą sukcesu. Pośród licznych obowiązków znajduje czas na rodzinne spacery. Do jej hobby należą motoryzacja i fotografia.

 

 

 

 

 

 

 

Jastrzębie-Zdrój

 

Wioleta Brudny

Prowadzi biuro naszego Ośrodka w Jastrzębiu Zdroju. To absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego na kierunku Finanse i rachunkowość. Bardzo miła i pomocna.

Jej wiedza na temat wszystkich kategorii prawa jazdy gwarantuje fachową obsługę i pomoc. Można zwrócić się do niej z każdym pytaniem i problemem. Z powodzeniem koordynuje pracę pozostałych pracowników. Kursantom chętnie doradzi rodzaj kursu. Zna się na ludziach – dobór właściwego instruktora wychodzi jej świetnie. Kto zna ich lepiej niż ona. Cechuje ją chęć niesienia pomocy innym oraz szczerość.

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi. Kursanci bardzo ją uwielbiają. Obecność Wiolety w naszym Ośrodku sprawia wszystkim wiele radości. Czas wolny lubi spędzać na sportowo – do pracy jeździ rowerem oraz gra w siatkówkę i piłkę ręczną.

 

 

 

Wodzisław Śląski

 

Natalia Skorupa

Prowadzi biuro naszego Ośrodka w Wodzisławiu Śląskim. To absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej na kierunku Zarządzanie.

Ukończony kierunek, pozwala jej prowadzić biuro nie tylko z niezwykłą łatwością, ale i starannością. Młoda, ambitna, i pełna entuzjazmu. Dzięki niej załatwienie wszelkich spraw związanych z kursem prawa jazdy to tylko formalność. Jej pozytywne nastawienie i chęć pomocy innym ludziom sprawia, że wizyta w biurze staje się mile spędzonym czasem. Potrafi skutecznie podnieść samoocenę wielu kursantów, a to bardzo pomaga w zdaniu egzaminu.

Kursanci, wciąż pytają czy mogą mieć jazdy właśnie z tą Panią. W wolnych chwilach lubi aktywnie spędzać czas: rower, basen, taniec, spacer. To wszystko napełnia ją pozytywną energią, dzięki czemu z uśmiechem każdego dnia przychodzi do pracy.

 

 

Ewa Wojciechowska – Świerczek

To instruktor z 10-letnim doświadczeniem. Z motoryzacją związana jest od najmłodszych lat, ponieważ jej rodzice również prowadzili naukę jazdy.

Zarażona pasją do wszelkich pojazdów mechanicznych, zdobyła uprawnienia na kolejne kategorie. Obecnie jest to A, B, B+E, C oraz D. Szalona i energiczna. Weekendy często spędza na driftach i wyścigach samochodowych. Rozgadanych potrafi wysłuchać, a milczących rozruszać rozmową. Jej wiedza na temat motoryzacji, ciężkich kategorii oraz kwalifikacji zawodowych robi wrażenie na każdym facecie. Kursanci ją uwielbiają.

Jej hobby to historia motoryzacji polskiej. Aby oderwać się od pracy i wszelkich spraw, restauruje w garażu swoje stare samochody przywracając im dawny blask:)

 

 

 

Karol Klima

To nasz kierownik ds. rozwoju i marketingu w Ośrodku. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi. Cechuje do opanowanie i rozwaga. Można powierzyć mu każdy problem – stara się znaleźć rozwiązanie trudnych i kłopotliwych sytuacji. Koordynuje pracę wszystkich pracowników naszego OSK. Opracowuje nowe, innowacyjne techniki szkolenia kandydatów na kierowców. Po pracy prowadzi ogródek i spędza czas z rodziną. Spacery z dziećmi sprawiają, że nabiera energii na cały nowy tydzień pracy.