Pracownicy biurowi

Pracownicy biurowi

Sabina Orlik

Właściciel Ośrodka Szkolenia Kierowców z 10-cio letnim doświadczeniem. Zasila także szereg naszych wykładowców w firmie.

Zawsze można na nią liczyć. Nie ocenia, a stara się pomóc w danej potrzebie. Potrafi znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Doskonale rozumie potrzeby pracowników i kursantów. Przejeździła tysiące kilometrów zaczynając swoją ścieżkę jako instruktor nauki jazdy w firmie męża. Gdy Pani Sabina pojawia się w otoczeniu, na wszystkich twarzach gości uśmiech. Jest konsekwentna i bardzo opanowana. Jednym słowem to prawdziwa bizneswoman, choć sama nie myśli o sobie w tej kategorii.

Dla nas jest kobietą sukcesu. Pośród licznych obowiązków znajduje czas na rodzinne spacery. Do jej hobby należą motoryzacja i fotografia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jastrzębie-Zdrój

 

Magdalena Korus

Magda należy do grupy naszych pracowników administracyjno-biurowych. Jej zdolność do pracy z ludźmi wprowadza wśród kursantów miłą atmosferę. Szybko i sprawnie pomaga załatwić wszelkie formalności biurowe.

Przy niej żadne pytania odnośnie kursu prawo jazdy nie zostają bez odpowiedzi. Cechuje ją wielka empatia i serdeczność, dlatego skutecznie potrafi rozwiązać każdy problem. Można zwrócić się do niej po pomoc w najtrudniejszej sprawie. Rozpiera ją energia, dlatego na rozwiązanie powierzonego problemu nie trzeba długo czekać. W wolnych chwilach spaceruje z bliskimi i poświęca czas rodzinie. Uwielbia filmy wojenne, po pracy śmiga na wrotkach. W weekend natomiast Magdę można spotkać w teatrze.

 

 

 

 

 

Wodzisław Śląski

 

Natalia Henkel

Prowadzi biuro naszego Ośrodka w Wodzisławiu Śląskim. To absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej na kierunku Zarządzanie.

Ukończony kierunek, pozwala jej prowadzić biuro nie tylko z niezwykłą łatwością, ale i starannością. Młoda, ambitna, i pełna entuzjazmu. Dzięki niej załatwienie wszelkich spraw związanych z kursem prawa jazdy to tylko formalność. Jej pozytywne nastawienie i chęć pomocy innym ludziom sprawia, że wizyta w biurze staje się mile spędzonym czasem. Potrafi skutecznie podnieść samoocenę wielu kursantów, a to bardzo pomaga w zdaniu egzaminu.

Kursanci, wciąż pytają czy mogą mieć jazdy właśnie z tą Panią. W wolnych chwilach lubi aktywnie spędzać czas: rower, basen, taniec, spacer. To wszystko napełnia ją pozytywną energią, dzięki czemu z uśmiechem każdego dnia przychodzi do pracy.

 

 

 

Karol Klima

To nasz kierownik Ośrodka Szkolenia Kierowców. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi. Cechuje do opanowanie i rozwaga. Można powierzyć mu każdy problem – stara się znaleźć rozwiązanie trudnych i kłopotliwych sytuacji. Koordynuje pracę wszystkich pracowników naszego OSK. Opracowuje nowe, innowacyjne techniki szkolenia kandydatów na kierowców. Po pracy prowadzi ogródek i spędza czas z rodziną. Spacery z dziećmi sprawiają, że nabiera energii na cały nowy tydzień pracy.

 

 

 

 

 

 tagi: