Kompas KarieryŽ Crown

Kompas KarieryŽ Crown

Stresuje Cię Twoja praca?

A może nie wiesz jaki kierunek studiów wybrać?

Nie chcesz narażać się na niepotrzebne koszty i stratę czasu?

Chcesz wiedzieć jaka jest Twoja idealna ścieżka kariery?

Jeśli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś/aś "tak" to szkolenie jest właśnie dla Ciebie.

Kompas Kariery® Crown to usługa szkoleniowa, która pomaga określić indywidualne predyspozycje zawodowe i trafnie wybrać kierunek studiów oraz ścieżkę kariery zawodowej.

Z testu dowiesz się, że idealna dla Ciebie praca powinna: 

  • pasować do Twojej osobowości,
  • być zajęciem, które Cię interesuje,
  • wykorzystywać Twoje umiejętności,
  • być zgodna z Twoimi wartościami.


Kompas Kariery® Crown jako narzędzie badawcze jest rozwijane już przez ponad 20 lat, a skorzystało z niego już ponad 200 000 zadowolonych klientów, zarówno uczniów jak i osób dorosłych. Narzędzie to jest unikalne na skalę światową, bowiem test bada aż cztery obszary: osobowość, zainteresowania, umiejętności i wartości.

Moje doświadczenie jako Trenera Rozwoju Osobistego pokazuje, że wybór zawodu często jest przypadkowy i nietrafiony. Efektem podjęcia takiej pracy jest stres, niepotrzebne koszty oraz nieustanne trudności w jej wykonywaniu. Aby móc to zmienić, proponuję szkolenie z Kompasu Kariery® Crown.

Kolejność przeprowadzenia szkolenia Kompasu Kariery® Crown jest następująca:
1. Wypełnienie przez Ciebie testu online, który pozwala Trenerowi rozpoznać Twoją dalszą ścieżkę edukacyjną i zawodową (wybór szkoły, kierunku studiów lub jednego z ponad 1500 zawodów świata).  
2. Spotkanie z Trenerem podczas którego omawiane są wyniki testów oraz przekazana zostaje Lista zawodów i Plan działania, po to abyś świadomie mógł/mogła podjąć decyzję dotyczącą swojej dalszej edukacji lub ścieżki kariery.
3. Po szkoleniu otrzymasz dostęp do Raportu Szczegółowego oraz do wszystkich zasobów online i narzędzi samopomocy.

Ze szkolenia dowiesz się...
1. Czy praca, którą wykonujesz jest zgodna z Twoim powołaniem.
2. Jaką pracę powinieneś wykonywać, aby czerpać z niej satysfakcję.
3. Czy posiadasz predyspozycje do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.
4. Czy kierunek studiów, który wybrałeś do Ciebie pasuje.
5. Jakie są Twoje mocne i słabe strony.
6. Czy awans, który Ci zaproponowano jest dla Ciebie właściwą drogą.

Oferuję także możliwość przeprowadzania testów w ramach rozmów kwalifikacyjnych, w celu rozpoznania, który z kandydatów do pracy będzie jak najlepiej spełniał oczekiwania firmy, w której ma być zatrudniony.

W celu uzyskania bliższych szczegółów oraz umówienia na się na testy proszę dzwonić: Sabina Orlik: 575 752 512.Opinie:

Bardzo gorąco polecam wykonanie szkolenia "Kompas kariery". Test pomógł mi utwierdzić się w przekonaniu, iż praca którą wykonuję jest dla mnie odpowiednia. Raport ma za zadanie zestawić charakter, hobby, zainteresowania, umiejętności, zdolności oraz wyznawane wartości i wybrać odpowiedni zawód. Test pozwolił mi dostrzec moje dobre strony, które mogę bardziej wykorzystać i słabe strony przy których nie powinnam angażować się w pewne zawody. Pani Sabina (przeprowadzająca analizę) jest bardzo kompetentna w podsumowaniu testu, potrafi dokonać rzetelnej oceny oraz pokazała mi moje zalety, predyspozycje, których wczesniej nie dostrzegałam, nie byłam ich świadoma, oraz ich nie wykorzystywałam. Wyniki testu zobrazowały mi szeroki wachlarz zawodów, w których mogłabym również rozwinąć swoje umiejętności i pracować zgodnie ze swoimi przekonaniami oraz kompetencjami. Wynik wykonanego testu jest bardzo pomocny przy wyborze dróg życiowych w przyszłości.

Basia


Kompas Kariery ku mojemu zdziwieniu dał mi bardzo wiele.  Kiedy trenerka Sabina spytała mnie czy chciałbym wziąć udział w takim szkoleniu nie byłem do końca przekonany o trafności i efektywności tego badania. Wynik uświadomił mi, że nadaję się jednak do wielu innych zawodów niż wcześniej myślałem. Podczas rozmów kwalifikacyjnych oraz różnych etapów starania się o pracę wiele razy i na różne sposoby odwoływałem się do wyniku testu, do opinii samej trenerki, a nawet do tego iż takie szkolenie było wykonywane i dzięki temu mam pewność, iż właśnie do tego zawodu się nadaje. Pozdrawiam, Szymon!