Blog

Aktualności, ciekawostki i wiele innych.

TROCHĘ STATYSTYK DROGOWYCH

Moi Drodzy, dziś chciałbym Wam przedstawić trochę statystyk, co mam nadzieje zadziała na Waszą wyobraźnię. Oczywiście nie jest moim celem straszenie, ale chciałbym by uświadomiło to Wam, jak bardzo jest na drodze niebezpiecznie i że ograniczanie ryzyka do minimum, to powinien być cel sam w sobie

Dodane 2019-06-01 14:28 przez Instruktor

Gdzie szukać pracy jako kierowca kat. C

W Polsce oraz innych krajach Europy Zachodniej brakuje zawodowych kierowców, zwłaszcza do wykonywania transportu międzynarodowego. Z tego też względu, nie musisz mieć jakichkolwiek obaw o to, czy znajdziesz pracę jako zawodowy kierowca.

Prawdopodobnie bez doświadczenia nie zarobisz od razu kokosów, lecz na pewno koszt prawa jazdy kat. C zwróci Ci się po kilku miesiącach, a wraz z doświadczeniem będziesz mógł przebierać w ofertach!

Dodane 2019-01-11 06:51 przez vocal | Tagi: kierowca, kategoria c, praca,

PLAC MANEWROWY

WITAM PONOWNIE, Po dłuższej przerwie ale każdy musi kiedyś odpocząć. Zastanawiałem się o czym napisać i pojawił mi się kilka razy w internecie temat PLACÓW MANEWROWYCH, a dokładnie "ŁUKÓW" Jak każdy wie za biznesem stoi kasa itd... czy faktycznie tylko o nią chodzi? Czy to WORDy wymyśliły ten sposób egzaminowania, by wyciągnąć kase od biednych kursantów? Kursant przecież nie jest winny, że nie zdaje egzaminu ... czasem tak jest bo stoi za tym niekompetencja instruktorów.

Dodane 2018-08-18 13:48 przez Instruktor

motywacja i podejście do egzaminu i kursu

Wielu kursantów gdy na wykładach mówię, że egzamin jest bardzo łatwy nie wierzy. Sami zaś bardzo często słuchają kolegów i koleżanek, którzy ich negatywnie nastawiają i utwierdzają w tym: - że tego się nie da zdać, - egzaminatorzy są wredni i „uwalająâ€ bez powodu, - łuk to jakiś koszmar i wymysł, żeby móc oblewać, SŁYSZELIŚCIE TO JUŻ GDZIEŚ !!! To te najczęstsze, a można tego mnożyć w nieskończoność. Moi drodzy NIE SŁUCHAJCIE LUDZI

Dodane 2018-07-08 10:10 przez Instruktor

Ustępowanie pierwszeństwa na skrzyżowaniu

Co zrobić na egzaminie?

Dodane 2018-02-27 20:49 przez Instruktor